Як кріпити неонову вивіску?
Неонові вивіски найкраще виглядають на стіні.
Виберіть те, що підійде для вашого простору.
Види установлення вивіски
Ми не займаємось монтажем, але підготуємо потрібну кількість отворів потрібного діаметру.
На дистанційні тримачі
На підвісах
На підставці
На фотозоні
Монтаж неонової вивіски своїми руками
Як підключити неонову вивіску? Як самостійно повісити неонову вивіску на вікно? Як кріпити неонову вивіску до стіни? Як здійснюється монтаж неонової вивіски? Які є способи установки неонової вивіски?

Ці та інші питання ми часто чуємо від наших замовників, постараємося максимально докладно відповісти, розповімо вам про найпопулярніші, а також нестандартні варіанти установки неонових вивісок.
У комплект неонової вивіски не входить фурнітура для кріплення.
Інструкція - "Монтаж неонової вивіски на стіну"
Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4
Крок 5
Крок 6
Крок 7
Крок 8
Інструкція - "Монтаж неонової вивіски на стіну"
Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4
Крок 5
Крок 6
Крок 7
Крок 8
Найпоширеніший спосіб встановлення.

Залежно від габаритів неонової вивіски, особливостей матеріалу стіни (бетон, цегла, гіпсокартон, метал, дерево, пластик і т.д.) кріпити можна:
- на дистанційні тримачі,
- на саморізи.

На етапі узгодження макету, повідомте менеджеру, куди планується установка неонової вивіски й менеджер підкаже скільки необхідно отворів, щоб на етапі виробництва, заздалегідь, підготувати отвори для установки вашої неонової вивіски.

Для встановлення неонової вивіски на дистанційні тримачі або на саморізи вам необхідно.

Вам знадобляться такі інструменти як: простий олівець, лінійка або рулетка, дриль або перфоратор, відповідне свердло (для бетону, по дереву, по металу і т.д.) для створення отворів в стіні, шуруповерт або хрестова викрутка, рівень.

Також знадобиться комплект кріплень: дистанційні тримачі, саморізи, дюбелі.

Етапи встановлення неонової вивіски на дистанційні тримачі:

1) За допомогою лінійки або рулетки зробіть заміри стіни й неонової вивіски, щоб закріпити вивіску, наприклад по центру стіни, можна позначити олівцем габарити вивіски на стіні.

2) Прикладіть вивіску до стіни куди планується установка, олівцем розмітьте місце де потрібно свердлити перший отвір.

3) Можна прибрати вивіску в сторону і за допомогою дрилі або перфоратора просвердлити перший отвір в стіні й вставити дюбель в отвір.

4) Використовуючи дистанційний тримач, відкрутіть верхню частину і вкрутіть саморіз в дюбель, встановлений в стіні, через отвір дистанційного тримача.

5) За допомогою шуруповерта або хрестоподібної викрутки закрутіть шуруп в дистанційному тримачі (щільно, але можна не до кінця).

6) За допомогою рівня, відрегулюйте розташування вивіски (щоб було рівно), олівцем розмітьте інші місця, де потрібно буде свердлити отвори.

7) Відкрутіть перше кріплення і зніміть вивіску, потім за допомогою дриля або перфоратора просвердліть інші отвори в стіні та вставте дюбелі в отвори.

8) Встановіть інші дистанційні тримачі, відкрутивши верхню частину й вкрутивши саморіз в дюбель, встановлений в стіні, через отвір дистанційного тримача.

9) Прикладіть вивіску до встановлених кріплень, щоб отвори збігалися (якщо злегка не будуть збігатися, можна трохи послабити вже вкручені саморізи в тримачах) по черзі закрутіть верхню частину кожного дистанційного тримача і вуаля, вивіска встановлена, підключайте в розетку і насолоджуйтеся.
Made on
Tilda